Playlista na Święta! Od nas dla Ciebie w prezencie, specjalnie skomponowana, żeby umilić Ci świąteczny i przedświąteczeny czas. Można ją odsłuchać na Spotify oraz na Youtube.

Staraliśmy się, żeby playlista była miła dla ucha – oczywiście! – jest tam trochę klasyków, ale przeczesaliśmy internety w poszukiwaniu tych mniej znanych wykonań. Sami nie przepadamy za zbyt infantylnymi piosenkami, więc Alvin i wiewiórki odpadają.

Playlista na Święta!
Muzyką można świetnie się nastroić na święta, więc jeśli chcesz wprawić się w odpowiedni nastrój, albo go podtrzymać to szczerze polecamy! Często słyszymy, „aaa tam, ja w ogóle nie czuję atmosfery świąt”… Wydaje nam się, że wynika to chyba z rozczarowania świętami w momencie kiedy dorastamy. Bo kiedy jesteśmy dziećmi święta „się dzieją”, po prostu są. Są zapachy, choinka, oczekiwanie na prezenty i nastrój pojawia się sam. Otóż nie!

Nastrój nigdy nie pojawiał się sam, dbali o to nasi rodzice/opiekunowie/rodzina. Cała ta atmosfera świąteczna to ich zasługa. I nagle BUM! Jesteś dorosły/a i co? I lament, bo świąteczny nastrój nie pojawił się sam z siebie.

Chwila prawdy:

 Nikt za Ciebie nie wyczaruje świątecznego nastroju, sam za to odpowiadasz! 

Skoro już to wiesz, to może zamiast sadzić smuty, czekać z rozłożonymi rękami narzekając, że „nie ma już atmosfery świąt” zadbaj o to, żeby była! Możesz zacząć od przesłuchania naszej Playlisty na Święta! A co potem? To już zależy od Ciebie, ale gwarantujemy Ci, żę pierwszy krok jest najtrudniejszy, potem pójdzie już z górki. Musisz sobie tylko na to pozwolić, pozwolić sobie na cieszenie się. 

Ok, no to wracając do tematu:

Tadam, tadam! Oto jest:

Playlista na Święta by Mihudee!

Wersja dla osób, które używają Spotify:

Wersja dla tych, którzy wolą YouTube:

Nic na siłę, nie musisz zaraz tańcuchować w przebraniu Mikołaja. Ale jeśli puścisz sobie tą playlistę gdzieś w tle, założę się, że w końcu zaczniesz sobie nucić piosenki i może odblokujesz się.

My słuchamy już od początku grudnia!

Przygotowanie tej playlisty było niezłym wyzwaniem i czasopożeraczem, dlatego będzie nam bardzo miło jeśli podzielisz się nią ze znajomymi :) Niech idzie w świat!