Kim jesteśmy?

Trudno jest napisać coś o sobie. Tak, żeby nie wypadło jak wypracowanie z podstawówki albo nie zalatywało patosem. Żeby wyszło naturalnie, ale jednocześnie ciekawe.

Na co dzień nie zastanawiamy się kim jesteśmy, nie określamy się jakoś szczegółowo. Jest on, jest ona. Jesteśmy my. A jacy jesteśmy? Ciężko to ująć w jakichś błyskotliwych zdaniach. Może więc po prostu, nie siląc się na przewrotne metafory i zabawne porównania:

 

IMG_6600

 

Jesteśmy parą ze szkolnej ławki. To co zaczęło się kilkanaście lat temu trwa do dziś. Idziemy razem raz pod górkę, raz z górki. Marzy nam się zwiedzić cały świat, na szczęście jeszcze sporo przed nami. Zawsze planujemy jakąś podróż, dlatego najczęściej słyszymy pytanie „to gdzie teraz jedziecie?” (no ok, może zaraz po pytaniu „kiedy ślub i dzieci” ;)). Podróże autostopem to niekoniecznie nasz konik, ale lubimy wyszukiwać tanie opcje i udowadniać, że nie trzeba być potentatem by zobaczyć kawałek świata. Lubimy też uwieczniać te nasze podróże na zdjęciach. A poza tym mamy masę innych zainteresowań i dużo do powiedzenia na różne tematy.

 

 

Tworzymy mieszankę dość wybuchową, ale to chyba często się zdarza ;) Można by napisać, że jesteśmy szaleni, ale to zbyt blisko banału. Zdecydowanie jednak miewamy szalone pomysły i lubimy wymykać się schematom. Nie zawsze się zgadzamy, a w zasadzie dość często się nie zgadzamy. Dobrze, że podobają nam się te same filmy, poza serią o Bondzie ;) Na szczęście się różnimy, chyba dzięki temu nigdy się ze sobą nie nudzimy.

IMG_3935

 

 

 

Łączy nas też słabość do gadżetów. Tak – jesteśmy gadżeciarzami. Nowa gra, telefon albo tablet zawsze powoduje błysk w naszych oczach. Cóż poradzić. Nie walczymy z tym, zaakceptowaliśmy taki stan rzeczy. I po prostu cieszymy się jak dzieciaki z konsoli do gier czy nowego etui na telefon. Mamy też kota, a on zawsze się cieszy z nowego pustego kartonika po przesyłce ;)

 

 

Jesteśmy z Poznania. Tutaj pracujemy i żyjemy. I bardzo nam się nasze miasto i jego okolice podobają. Chcemy na blogu pokazywać, że Wielkopolska i jej stolica to piękny region! Nie stronimy od żadnych podróży – ani bliskich ani dalekich. Odkrywanie swojego najbliższego regionu czy miasta jest fascynujące. Zawsze jest coś jeszcze do zwiedzenia, zobaczenia, odkrycia i poznania.

 

Niby dorośli – ale jakby nie do końca.

Mamy nadzieję, że tym nie tak znowu krótkim wstępem zachęciliśmy Cię do przewertowania naszych blogowych wpisów! Miłego czytania!

Dla ułatwienia przygotowaliśmy też drogę na skróty:

Podróże  Fotografia  GeekZone  Bank zdjęć

Baw się dobrze!