Podstawy fotografii są nam znane. A przynajmniej lubimy tak myśleć!

Każdy lubi ładne zdjęcia. Nie każdy takie potrafi robić. Ale każdy może się podszkolić i zacząć robić lepsze zdjęcia! Czy to z wakacji, czy codzienne albo upamiętniające rodzinne uroczystości. Obojętnie jakie robisz – mogą być lepsze. I nie jest to jakaś tajemna wiedza.

Twoje zdjęcia mogą być lepsze!
Sami nie wiemy wszystkiego – nie jesteśmy profesjonalnymi fotografami. Jednak coś tam wiemy i tym się chętnie podzielimy. Chętnie też razem z Tobą nauczymy się czegoś nowego.

podstawy fotografii A kto wie, może złapiesz akurat foto-bakcyla?  To może być początek co najmniej przyjemnego hobby, a może nawet czegoś więcej?

Chcemy odczarować trochę fotografię i pokazać, że każdy z nas może mieć ładne zdjęcia. Nie każdy zaraz będzie wygrywał World Press Photo, ale właśnie nie o to chodzi. Podstawy fotografii to nie jest tajemna niedostępna wiedza tylko dla wybranych. W większym lub mniejszym stopniu – takim jaki Cię interesuje – może ją posiąść każdy zainteresowany. A skoro to nic innego jak nasze wspomnienia – warto, żeby były jak najpiękniejsze!

Nasze ulubione fotograficzne tematy:


Najnowsze wpisy o fotografii: