Wakacje okazały się dla nas okresem ciężkiej pracy i braku czasu, dlatego posty na blogu zostały trochę wstrzymane. Jednak, żeby nie było tak zupełnie pusto, dzisiaj będzie odskocznia od tematu podróży i relacji z naszego Eurotripa. Temat lekki i przyjemny, bo będzie o:

10ciu najlepszych serialach w sam raz na jesienne wieczory

Postaram się uniknąć oczywistości. Wiadomo, że oglądamy Grę o tron, House of Cards, Stranger Things, Sherlocka, Walking Dead i Breaking Bad też jest odhaczone. Myślę, że nie ma sensu powielać ciągle tych samych tytułów.

Wolimy też seriale o jednej ciągłej fabule niż te, w których każdy odcinek to osobna krótka fabuła jak w dr House, ale takie też czasem wybieramy.

Seriale dzielimy sobie na 2 rodzaje:

 Obiadowe 

czyli takie, które możemy spokojnie oglądać jednocześnie jedząc lub robiąc inne rzeczy i nie skupiać się na nich w 100%. To nie znaczy, że są one nam obojętne, nadal muszą nas wciągać i być interesujące, po prostu nie są tak absorbujące.

 Focus 

Tutaj już nie ma mowy o jedzeniu czy robieniu czegokolwiek innego w tym czasie. Siedzimy na tyłkach i oglądamy. Tu trzeba się skupić i faktycznie oglądać, żeby wyłapać wszystko.

 

 NIE serwujemy spoilerów!! 

 

Wybierz, o których chcesz przeczytać najpierw:

Seriale FOCUSSeriale OBIADOWELista seriali

 

Seriale FOCUS

Czyli takie, które trzeba i/lub warto oglądać poświęcając im uwagę i skupienie. Wyłapać niuanse, nacieszyć oko scenerią albo kunsztem aktorskim lub reżyserskim.

W kolejności przypadkowej:

 

Seriale OBIADOWE

Czyli seriale, które są fajne, ale ze spokojem można je obejrzeć do posiłku lub w czasie sprzątania. Co nie znaczy, że można sobie wyjść na pół odcinka w siną dal! Takich seriali w ogóle nie oglądamy ;)

W kolejności przypadkowej:


To pierwsze takie zestawienie, ale pewnie pojawią się kolejne, bo oglądamy całkiem sporo seriali :) Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie!

Miłego oglądania!